ERJ-XGNF19R1Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF19R1Y
JLCPCB Part #
C2127450
Description
-55℃~+125℃ 19.1Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS