EXB-14V240JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-14V240JX
JLCPCB Part #
C6555140
Package
0302
Description
2 24Ω 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS