ERA-3AED63R4V
MFR.Part #
ERA-3AED63R4V
JLCPCB Part #
C20015050
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS