ECE-T2EA182FA
MFR.Part #
ECE-T2EA182FA
Description
-40℃~+105℃ 120mΩ 1800uF 22.5mm 250V 3000hrs@105℃ 4.41A@10kHz 40mm 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS