ERA-6VRB6192V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VRB6192V
JLCPCB Part #
C4109057
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS