ETQ-P3M3R3KVP
MFR.Part #
ETQ-P3M3R3KVP
JLCPCB Part #
C3223196
Package
SMD,5.5x5mm
Description
3.3uH 30.03mΩ 5.4A 8A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5mm Power Inductors ROHS