EET-UQ2W391KA
MFR.Part #
EET-UQ2W391KA
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 3.136A@10kHz 30mm 390uF 40mm 450V 510mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS