ERJ-HP6J271V
MFR.Part #
ERJ-HP6J271V
JLCPCB Part #
C3994096
Description
-55℃~+175℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS