ERO-S2PHF1582
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERO-S2PHF1582
JLCPCB Part #
C19522547
Package
Plugin,D1.7xL3.2mm
Description
-55℃~+150℃ 15.8kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS