EEUFR1C332L
MFR.Part #
EEUFR1C332L
JLCPCB Part #
C407881
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 13mΩ@100kHz 16V 3.63A@100kHz 30mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS