ERJ-L1DUF93MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF93MU
JLCPCB Part #
C4126049
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 500mW 93mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS