ERD-S2TJ1R1V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERD-S2TJ1R1V
JLCPCB Part #
C19297752
Package
Plugin,D1.7xL3.2mm
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 250mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS