ERJ-U12D6041U
MFR.Part #
ERJ-U12D6041U
JLCPCB Part #
C4165843
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS