ERJ-P14F9311U
MFR.Part #
ERJ-P14F9311U
JLCPCB Part #
C4052409
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS