ERJ-U1TD5762U
MFR.Part #
ERJ-U1TD5762U
JLCPCB Part #
C4245434
Description
-55℃~+155℃ 1W 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS