ERJ-U06D2203V
MFR.Part #
ERJ-U06D2203V
JLCPCB Part #
C4275719
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS