ERJU3RD1101V
MFR.Part #
ERJU3RD1101V
JLCPCB Part #
C543843
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS