ERJ-P6WJ623V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ623V
JLCPCB Part #
C4104630
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS