ERJP03F1000V
MFR.Part #
ERJP03F1000V
JLCPCB Part #
C427297
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 150V 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS