ERJ-H2RF2430X
MFR.Part #
ERJ-H2RF2430X
JLCPCB Part #
C4238571
Description
-55℃~+175℃ 100mW 243Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS