ERJ-U01F1470C
MFR.Part #
ERJ-U01F1470C
JLCPCB Part #
C4197593
Description
-55℃~+125℃ 147Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS