ERJ-UP3D3162V
MFR.Part #
ERJ-UP3D3162V
JLCPCB Part #
C4021035
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS