ERJ-U1DF6493U
MFR.Part #
ERJ-U1DF6493U
JLCPCB Part #
C1861357
Description
-55℃~+155℃ 649kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS