ERJ-H2RF1002X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1002X
JLCPCB Part #
C4326584
Description
-55℃~+175℃ 100mW 10kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS