ERJ-U01F2151C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U01F2151C
JLCPCB Part #
C1013977
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 2.15kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS