ERJ-U01F2051C
MFR.Part #
ERJ-U01F2051C
JLCPCB Part #
C1013961
Description
-55℃~+125℃ 2.05kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS