ERJ-U01F2551C
MFR.Part #
ERJ-U01F2551C
JLCPCB Part #
C4173739
Description
-55℃~+125℃ 2.55kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS