ERA-3VPB3651V
MFR.Part #
ERA-3VPB3651V
JLCPCB Part #
C4003012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS