ERJP03F3570V
MFR.Part #
ERJP03F3570V
JLCPCB Part #
C2122755
Description
-55℃~+155℃ 200mW 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS