ERG-1SJ390A
MFR.Part #
ERG-1SJ390A
JLCPCB Part #
C3372283
Description
-55℃~+235℃ 1W 39Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS