ERJ-U01F1333C
MFR.Part #
ERJ-U01F1333C
JLCPCB Part #
C1013937
Description
-55℃~+125℃ 133kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS