ERJ-S1TF1910U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S1TF1910U
JLCPCB Part #
C1698357
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS