ERJ-8GEYJ681V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ681V
JLCPCB Part #
C4039129
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS