ERA-8KRB1473V
MFR.Part #
ERA-8KRB1473V
JLCPCB Part #
C6239746
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS