ERJ-S1TD7872U
MFR.Part #
ERJ-S1TD7872U
JLCPCB Part #
C1711604
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS