ERJ-U1TF9090U
MFR.Part #
ERJ-U1TF9090U
JLCPCB Part #
C4021576
Description
-55℃~+155℃ 1W 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS