ERJ-S1TD5361U
MFR.Part #
ERJ-S1TD5361U
JLCPCB Part #
C3970296
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS