ERJ-S1TD5363U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S1TD5363U
JLCPCB Part #
C4003526
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 536kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS