ERJ-S1DD6653U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S1DD6653U
JLCPCB Part #
C3970428
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 665kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS