ERJ2RKF8662X
MFR.Part #
ERJ2RKF8662X
JLCPCB Part #
C2076776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS