ERJ-S1TJ432U
MFR.Part #
ERJ-S1TJ432U
JLCPCB Part #
C2143490
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS