ERJ6ENF23R2V
MFR.Part #
ERJ6ENF23R2V
JLCPCB Part #
C2085630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 23.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS