ERJ-S08D3923V
MFR.Part #
ERJ-S08D3923V
JLCPCB Part #
C2129800
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS