ERA-3AED6342V
MFR.Part #
ERA-3AED6342V
JLCPCB Part #
C20015049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS