ERJ3EKF4991V
MFR.Part #
ERJ3EKF4991V
JLCPCB Part #
C403253
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS