ERJ-PA3F4753V
MFR.Part #
ERJ-PA3F4753V
JLCPCB Part #
C4073280
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS