ERJ-UP3F1540V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1540V
JLCPCB Part #
C1869664
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS