ERJ-P14F2402U
MFR.Part #
ERJ-P14F2402U
JLCPCB Part #
C4050929
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS