ERJ-P14F11R5U
MFR.Part #
ERJ-P14F11R5U
JLCPCB Part #
C4287767
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS