KTR25JZPJ1R8
MFR.Part #
KTR25JZPJ1R8
JLCPCB Part #
C3964820
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS